אודות החברה
YHM Technologies
הסיפור שלנו

מובילים במתן פתרונות IT וחומרה מתקדמים

חברת YHM טכנולוגיות מובילה במתן פתרונות IT וחומרה מתקדמים End-to-end לגופים וארגונים מסקטורים שונים בתעשייה. עוד משנת 2017 החברה עובדת בשיתוף עם ספקים בינלאומיים ומקפידה על אספקה מהירה במיוחד. מבין שירותי החברה תמצאו שירותי חומרה, ענן, הקמת תשתיות תקשורת, פתרונות אבטחת מידע, SaaS ועוד.

משרדי ומחסני החברה ממוקמים בלב העסקי הפועם של תל אביב – במגדלי עזריאלי, ובהם מאות פרטי חומרה ומוצרי מחשוב של המותגים המובילים בעולם. יתרון זה מאפשר לחברה לספק חומרה וציוד במהירות שיא לארגונים היושבים במרכז תל אביב.

הערכים שלנו

פתרונות טכנולוגיים מקצועיים

עשרות שנים של מומחיות במחשוב, חומרה ו-IT. אנו מייצרים פתרונות מותאמים אישית עבור חברות בינלאומיות, ומבטיחים שהטכנולוגיה תואמת את האינטרסים העסקיים.

שיתוף פעולה

הצוות המיומן שלנו הופך לשותף מלא בהבנת הצרכים העסקיים שלכם ויישום פתרונות, שירות אישי, מקצועי וקשוב המלווה אתכם מהרגע הראשון.

קדמה טכנולוגית

הישארו מקדימה עם מגמות מובילות בתחום ה-IT. המומחים שלנו מציעים פתרונות תחרותיים המותאמים לצרכים הספציפיים של הארגון שלך.

אינטגרציה יעילה

המומחיות של הצוות שלנו מבטיחה התאמה מדויקת לארגון שלך. אנו מספקים בשקיפות מלאה, תוך הקפדה על לוחות זמנים ושירות מהשורה הראשונה.

צרו קשר
השאירו פרטים ונחזור אליכם תוך 15 דק׳